Miło nam poinformować, że z dniem 1 pażdziernika 2019 firma Ocean Shipping Sp. z o.o. reprezentuje Sarjak Container Lines w Polsce. Sarjak Container Lines to indyjski armator NVOCC, którego wyróżnia oferowanie frachtu morskiego w oparciu o własny sprzęt, kontenery specjalistyczne 20FR, 40FR, 20OT, 40OT, 40HTHC, 40SR dostępne z depotu w Polsce.

Sarjak Container Lines jest jednym z najszybciej rozwijających się indyjskich NVOCC / MTO, specjalizującym się w przewozie ładunków ponad wymiarowych (ODC) przy wykorzystaniu własnej floty 7000 kontenerów.
Od momentu powstania w 2003 r. SCL dynamicznie rozwija się, wchodząc na nowe rynki, poszerzając systematyczne ofertę dostępnych kontenerów i destynacji.Dzięki sieci agentów funkcjonujących na kluczowych rynkach, takich jak Indie (Bombaj – siedziba główna), Chiny (Szanghaj), Singapur, Niemcy (Hamburg) i USA (Houston), Sarjak dostarcza klientom konkurencyjnych i terminowych rozwiązań w zakresie potrzeb związanych z project cargo.Dzięki naszej globalnej sieci w ponad 276 portach, 84 krajach, SCL jest ekspertem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla firm spedycyjnych w obszarze project cargo.Kontenery Sarajaka posiadają pełną certyfikację, w tym certyfikat ACEP wydawany przez RINA we Włoszech.

Na czym polega przewaga Sarjaka ?

Dostępność specjalnego sprzętu w DOWOLNYM CZASIE, DOWOLNYM MIEJSCU i w DOWOLNEJ ILOŚCI.
Możliwość wykorzystania serwisów armatorów oferujących niewielką dostępność kontenerów specjalistycznych. Twój armator nie ma sprzętu od ręki ? Zapytaj nas, możliwe że będziemy mogli pomóc.
Oferujemy konkurencyjne stawki frachtu morskiego w oparciu o współpracę z kluczowymi armatorami. Zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje.Możliwość przebukowania ładunku pomiędzy różnymi serwisami liniowymi bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanymi zazwyczaj z potrzebą przeładowania ładunku na kontener innej linii.Własna sieć agentów posiadająca szeroką wiedzę w obszarze obsługi ładunku ponadgabarytowych, przydatną w organizowaniu dowozów door/door.
Spersonalizowany dostawca rozwiązań logistycznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.